راهنماي ثبت نام سفر مشهد مقدس "همسفر تا بهشت" ( ويژه داوطلبين چهاردهمين دوره ازدواج دانشجويي)

دانشجوي گرامي:

ضمن آرزوي توفيق روز افزون و عرض تبریک به مناسبت پیوند شما عزیزان ، لطفاً به نكات ذيل توجه فرمائيد ؛

1- زوج هاي دانشجو شركت‌كننده در چهاردهمين مراسم ازدواج دانشجويي به مدت 2 شب و 3 روز تحت عنوان ´دوره های زيارتي همسفر تا بهشت´ در جوار بارگاه ملكوتي حضرت ثامن‌الحجج علي‌بن موسي‌الرضا(ع) در مشهد مقدس اقامت خواهند داشت و اين ستاد فقط هزينه اسكان و پذيرايي و برنامه هاي آموزشي و فرهنگي در مشهد را عهده‌دار خواهد بود و هزینه و وسیله ایاب و ذهاب بر عهده خود دانشجو می باشد.

2- انتخاب دوره جهت عزيمت به مشهد مقدس فقط مختص زوجهاي دانشجويي مي‌باشد كه در سال 89 و 90 در سايت ازدواج دانشجويي نهاد ثبت‌نام نموده‌اند و پس از دريافت كد رهگيري بوسيله دفاتر نهاد در دانشگاههاي مربوطه مدارك آنها مورد تائيد قرار گرفته‌اند ، مي‌باشد.

3- ورود به سيستم و انتخاب تاريخ دوره تنها از طريق قسمت’دانشجوي داوطلب´ و با وارد كردن ´شماره رهگيري و يا شماره ملي´داوطلب ميسر خواهد بود.

4- پس از انتخاب و نهايي شدن ثبت دوره مورد نظر ´نسخه مناسب براي چاپ´ را مشاهده مي‌نمائيد كه شامل اطلاعات داوطلب و همسر ، زمان دوره انتخابي و اطلاعات مربوط به هتل محل اقامت به نمايش درخواهد آمد.

5- دانشجو مي‌بايست دو نسخه چاپي را مورد تائيد خود (امضاء زوجين( قرار دهد. (يك نسخه جهت اطلاع خود دانشجو مي‌باشد و نسخه دوم را به هتل مربوطه تحويل نمايد.)

6- دانشجو مي تواند پس از ثبت دوره در صورت عدم تمايل به اعزام و يا تغيير تاريخ (در صورت وجود ظرفيت (مي‌تواند تا 3 روز قبل از اعزام اعلام انصراف خود را از همين طريق مشخص نمايد." عدم انصراف دانشجو باعث حذف ايشان از شركت دركليه دوره ها مي‌گردد."

7- زمان پذيرش هتل ساعت 8 الي 10 صبح و زمان تخليه هتل ساعت 14 مي‌باشد.(مثلاً دانشجويي كه دوره شماره 15 تاريخ 15/01/90 الي 17/01/90 را انتخاب مي‌نمايد مي‌بايست در تاريخ 15/01/90 ساعت 8 الي 10 صبح حضور خود را در هتل جهت انجام مراحل پذيرش اعلام نمايد و در تاريخ 17/01/90 ساعت 14 هتل مربوطه را تخليه كند. )

8- جهت هماهنگي نوع پوشش كل دوره به همراه داشتن چادر مشكي زوجه الزامي مي باشد.

9- مدارك ذيل جهت ارائه به هتل ضروري بوده و در صورت همراه نداشتن هريك از اين مدارك هتل از پذيرش دانشجو و همسرش معذور خواهد بود :

الف) اصل شناسنامه زوجين
ب) اصل كارت ملي زوجين
ج) يك سري از نسخه چاپي ثبت دوره كه به امضاء داوطلب و همسرش رسيده باشد.


12- سفر زيارتي مشهد مقدس فقط مخصوص زوجين دانشجو بوده لذا از آوردن همراه جداً خودداري نمائيد. در غيراين صورت هتل از پذيرش همراه معذور خواهد بود.